Telewizory hotelowe

Ulepsz swój hotel dzięki najnowszym telewizorom hotelowym

Dzięki współpracy z czołowymi producentami profesjonalnych telewizorów hotelowych, jesteśmy w stanie zaproponować ekonomiczne rozwiązania dobrane do potrzeb hotelu.  Dostarczamy i montujemy telewizory w hotelu.

  Podaj swój adres email, na który wyślemy naszą odpowiedź

  Zostaw numer telefonu, jeśli chcesz, abyśmy do ciebie oddzwonili

  Telewizory hotelowe

  Dla jednych zbyteczny gadżet lub kolejny sposób na wyciągnięcie kasy. Dla innych standardowe wyposażenie pokoju hotelowego i doskonałe narzędzie marketingowe.​

  Dlaczego telewizor hotelowy jest droższy niż te dostępne w marketach handlowych? I dlaczego nie można go kupić w zwykłym sklepie RTV?

  Telewizory hotelowe, czego nie da się ukryć, są droższe niż telewizory przeznaczone do użytku domowego. Nie są to wielkie różnice, jednak zawsze znajdą się tacy nabywcy, którzy postanowią zaoszczędzić kilka groszy i wybiorą do hotelu tańsze telewizory konsumenckie. Ale oszczędności są tylko pozorne.

  Wyższa cena wynika niejednokrotnie z zastosowania zaawansowanej technologii. Na przykład wydajniejszych procesorów, niż w telewizorach domowych, które muszą sprostać coraz większym wymaganiom oprogramowania hotelowego.

  Charakterystyczne jest również to, że telewizorów hotelowych, praktycznie nie można kupić w sklepach RTV.  Powód jest bardzo prosty. Telewizory hotelowe to rozwiązania komercyjne, a to przeważnie zupełnie oddzielny dział w organizacji firmy produkującej sprzęt. Inna dystrybucja, inny dział wsparcia technicznego. 

  Jedną z ważniejszych cech, po jakiej łatwo można odróżnić telewizor hotelowy od zwykłego telewizora (nawet z tzw. trybem hotelowym), to 3 letnia gwarancja producenta. Z dodatkową możliwością rozszerzenia do 5 lat. To odróżnia telewizory hotelowe, przeznaczone do użytku komercyjnego, od telewizorów konsumenckich, objętych gwarancją nie dłuższą niż 2 lata. 

  Hospitality TVs Hotel TV Hitachi 55HBL7310
  Hotel TV Hitachi 55HBL7310

  Czym różni się telewizor hotelowy od tego, jakiego używamy w domu?

  Telewizory hotelowe to przede wszystkim bardzo duża ilość funkcji, niespotykanych w telewizorach konsumenckich. Sprawa jest prosta – w domu są niepotrzebne. Za to w hotelu – jak znalazł.

   

  Hotel TV LG 55US662H
  Hotel TV LG 55US662H

  Z wielu dostępnych funkcji można wymienić blokadę dostępu do ustawień telewizora, żeby gości nie kusiła zmiana np. listy kanałów. Klonowanie czyli przenoszenie ustawień pomiędzy telewizorami w hotelu. Ta funkcja ogromnie ułatwia i skraca pracę związaną z programowaniem telewizorów. Oczywiście w czołówce funkcji hotelowych nie może zabraknąć tzw. ekranu powitalnego. Gdzie po włączeniu telewizora, gościa wita logo hotelu, odpowiednio zaprojektowana plansza lub film powitalny. A odpowiednio zaprogramowany telewizor automatycznie przekierowuje gościa do zapoznania się np. z kanałem reklamowym hotelu.

  Jednak takie funkcje spotykane są czasami również w zwykłych telewizorach z trybem hotelowym. Czy warto więc postawić na hotelówki? 

  Jedna lista kanałów

  Jedną z niepotykanych w telewizorach domowych funkcji, na którą niewiele osób zwraca uwagę, jest wspólna lista kanałów. W hotelu bardzo często zdarza się, że telewizja transmitowana jest z wielu źródeł – telewizji naziemnej, kablowej, satelitarnej, a nawet IPTV. W telewizorze hotelowym dzięki funkcji „One Channel map„/”Mixing Channel” (producenci różnie nazywają tę funkcjonalność) możemy z różnych źródeł sygnału TV, zrobić jedną listę kanałów. Wielu hotelarzy dało się „złapać” na niższą cenę i kupiło do hotelu telewizory z trybem hotelowym, zamiast telewizorów hotelowych. Ta funkcja jest tam po prostu niedostępna.  Goście szybko zweryfikowali błędne decyzje. Kosztowało to hotel kilkanaście tysięcy złotych, który musiał zakupić  nieplanowaną stację czołową.

  Philips Hotel-TV 55HFL5214U
  Philips Hotel-TV 55HFL5214U

  Zarządzanie centralne

  Swoją prawdziwą potęgę telewizory hotelowe pokazują dopiero w połączeniu z platformą do zarządzania telewizorami i systemami wyświetlania treści. Każdy z producentów, które telewizory znajdują się w naszej ofercie, opracował swój własny sposób ma zarządzanie ustawieniami telewizora. Im większy hotel, więcej telewizorów, tym takie rozwiązanie ułatwia pracę i odciąża pracowników działu technicznego.

  Dzięki centralnemu zarządzaniu proces zmiany listy kanałów czy aktualizacja oprogramowania telewizorów, sprowadza się do potwierdzenia wykonania zadania. Dostajemy również dostęp do monitoringu działania telewizorów.

  Rozwiązania producentów telewizorów hotelowych

  Niestety, rozwiązania poszczególnych producentów są ze sobą niekompatybilne. Aby połączyć telewizory kilku producentów jednym systemem zarządzania i CMS, można wykorzystać oprogramowanie firm niezależnych.

  Wyświetlanie treści CMS

  Telewizory hotelowe posiadają unikalną możliwość jaką jest przygotowanie systemu wyświetlania treści. To doskonałe narzędzie marketingowe, informacyjne i reklamowe dla hotelu. Jeżeli jest regularnie używane przez hotel, potrafi wzmocnić sprzedaż usług hotelowych i podnieść satysfakcję z pobytu gościa w hotelu.

  Hotelová televize Samsung HG55EJ690
  Hotelová televize Samsung HG55EJ690

  W ciągu ostatnich dwudziestu lat, nastąpiły w konstrukcji telewizorów dwie najważniejsze zmiany. Zmiana dużych, ciężkich odbiorników z ekranami kineskopowymi CRT na lekkie płaskie ekrany LCD oraz telewizja cyfrowa wypierająca telewizję analogową.

  Pojawiło się kilku nowych producentów telewizorów przeznaczonych dla hoteli. Dzięki temu przedział cenowy telewizorów hotelowych stał się bardzo zróżnicowany. Od tanich odbiorników konkurujących ceną z telewizorami z supermarketów, z funkcjami zarezerwowanymi do tej pory dla „rasowych” hotelówek. Takich jak np. plansza powitalna czy klonowanie ustawień za pomocą USB.

  Do rozbudowanych urządzeń, oferujących wysoką jakość odpowiednią do swojej ceny. Standardem w telewizorach hotelowych staje się wbudowany odbiornik satelitarny czy IPTV. Często w telewizorach możemy spotkać systemy Android czy Linux. Można nawet postawić tezę, że współczesne telewizory hotelowe, to specyficzny rodzaj komputera z dołączonym wyświetlaczem LCD.

  Jest to doskonałe rozwiązanie umożliwiające ciągłe poszerzanie usług dostępnych przez telewizor. I co najważniejsze, rozwiązania te nie są już zarezerwowane tylko dla topowych modeli telewizorów hotelowych.

  Dlaczego warto zaufać specjalistom i polecić im dobór właściwych telewizorów do specyfiki hotelu?

  Dbamy o to, aby wybór telewizorów hotelowych był idealny dla optymalnego doświadczenia gości. Pracujemy zgodnie z wymaganiami i budżetem Twojego hotelu. Niezależnie od tego, czy jest to wysokiej klasy marka telewizorów, czy marka klasy podstawowej – nasze rozwiązania telewizyjne gwarantują, że zawsze zapewnisz gościom wspaniałe wrażenia w swoim obiekcie.

  Telewizory hotelowe w naszej ofercie

  Telewizory hotelowe LG - iBeeQ.com

  Dzięki specjalnemu trybowi hotelowemu w telewizorach LG stworzysz niesamowite wrażenie na swoich gościach. 

  LG US760H Hotelfernseher

  Oferujemy innowacyjne i dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania, w atrakcyjnej cenie.

  Telewizory hotelowe JVC - iBeeQ.com

  Telewizory JVC zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wartości Twojej firmy.

  Telewizor hotelowy JVC
  Telewizory hotelowe Philips - iBeeQ.com

  Goście mogą doświadczyć relaksu i komfortu domu dzięki stylowym telewizorom Philips.

  Telewizor hotelowy Philips 65HFL7111T_12
  Telewizory hotelowe Samsung - iBeeQ.com

  Telewizory hotelowe Samsung oferują gościom doskonały obraz w jakości dorównującej tej, jaką znają ze swoich domów.

  Telewizor hotelowy Samsung HJ470
  Telewizor hotelowy Telefunken

  Telewizorów z podstawowym trybem hotelowym, zapewniające wyjątkową jakość i funkcjonalność.

  Telewizor hotelowy Telefunken_
  Telewizor hotelowy Telefunken_

  Wybierz spośród telewizorów komercyjnych w konkurencyjnych cenach...

  Oferujemy kompleksową dostawę, montaż i wdrożenie funkcji hotelowych telewizorów LG, Hitachi, JVC, Philips, Samsung

  Poszukujesz telewizora do Twojego obiektu?

  Doskonale wiemy o tym, że każdy hotel jest inny, dlatego też dla każdego obiektu tworzymy indywidualne rozwiązania, które najlepiej spełnią wymagania zarówno klientów jak i właścicieli.