O nas

Poznaj naszą firmę

iBeeq_logo_www

Wieloletnie doświadczenia w branży

Od prawie 20 lat zajmujemy się systemami telewizji i internetu w hotelach.

Pracowaliśmy zarówno z bardzo dużymi hotelami jak i małymi pensjonatami. Dzięki temu, potrafimy dobrać rozwiązania do każdych potrzeb.

Specjalizujemy się także w pracach przy trudnych obiektach - takich jak zabytkowe hotele, gdzie przepisy nie pozwalają na ingerencję w architekturę i montaż dodatkowych instalacji.

Nasz długi staż branży zaowocował znajomością najnowszych technologii i kontaktami wśród ich dystrybutorów - dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny za nasze produkty i usługi.

Hotel reception.

Zaufali nam najlepsi.
Jesteśmy polskimi przedstawicielami FIRM:

Referencje:

"Zainstalowane urządzenia działają bez zarzutu, a instalacja została wykonana sprawnie i profesjonalnie. Firma iBeeQ zapewnia również stały nadzór i serwis techniczny sieci antenowej"
Uroczysko VII logo
Edyta Dziuba
Dyrektor
"Z przyjemnością rekomenduję firmę iBeeQ jako profesjonalną i godną zaufania. Firma zawsze traktowała nas jako klienta z wielką odpowiedzialnością i była gotowa do pomocy w kluczowych momentach naszej działalności hotelarskiej"
Turowka logo
Andrzej Nawrocki
Dyrektor Hotelu
Firma iBeeQ dostarczyła i zainstalowała cyfrową stację czołową oraz wykonała instalację sieci telewizyjnej w hotelu. Z pełna odpowiedzialnością polecam firmę iBeeQ wszystkim, którzy szukają rzetelnego i profesjonalnego partnera biznesowego.
Kormoran Rowy logo
Mateusz Ćwigoń
Dyrektor
logo_malinowy1
uroczysko