Internet i telewizja dla Twojego biznesu

Kim jesteśmy?

Gość ogląda telewizję IPTV w hotelu

Nasze doświadczenie

Pracowaliśmy zarówno z bardzo dużymi hotelami jak i małymi pensjonatami. Dzięki temu, potrafimy dobrać rozwiązania do każdych potrzeb.

Specjalizujemy się także w pracach przy trudnych obiektach – takich jak zabytkowe hotele, gdzie przepisy nie pozwalają na ingerencję w architekturę i montaż dodatkowych instalacji.

Nasz długi staż w branży zaowocował znajomością najnowszych technologii i kontaktami wśród ich producentów i dystrybutorów – dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny za nasze produkty i usługi.

Realizujemy projekty na terenie całej Europy. M.in. w Czechach, Niemczech, Holandii, Słowacji i Polsce.

Nowoczesna instalacje multimedialne dla hoteli

Poznaj nasz proces pracy

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie Twojego projektu.

Konsultujemy i doradzamy

Zawsze szukamy optymalnego rozwiązania.

Niezależnie od tego, czy chodzi o mały projekt telewizji w pensjonacie, czy przebudowę lub budowę zintegrowanego systemu multimedialnego opartego o telewizję, urządzenia mobilne i tablety, wybór optymalnego rozwiązania poprzedzamy wnikliwymi konsultacjami z inwestorami.

Dostarczamy

najnowsze technologie.

Współpracujemy z producentami z całego świata.  Czy to stacje czołowe IPTV czy też dedykowane dla hoteli systemy WIFi, zawsze proponujemy rozwiązania, które gwarantują najnowszą technologię, wieloletnie wsparcie techniczne i możliwość rozbudowy.

Montujemy

Zachowując wysokie standardy.

Nowoczesna technologia stosowana w hotelach wymaga wysokiej jakości osprzętu i materiałów montażowych. Nasze instalacje łączą wszystkie te elementy. 

Naprawiamy i modernizujemy

niedziałające systemy multimedialne.

Porządkujemy i przywracamy do działania istniejące instalacje. Modernizujemy i wdrażamy najnowsze technologie.

Wspieramy i zapewniamy

serwis techniczny.

Niedziałające systemy hotelowe mają bezpośredni wpływ na zadowolenie gościa z pobytu w hotelu. Nasza wiedza, doświadczenie i sprawne wsparcie zdalne, pozwalają na szybkie usunięcie awarii. 

Szkolimy

z obsługi wdrażanych systemów.

Dzielimy się wiedzą. Wiemy, że nawet najlepsze rozwiązanie bez właściwej obsługi staje mało użyteczne lub nawet bezwartościowe. Szczególnie w hotelach. Bezproblemowa obsługa i zadowoleni użytkownicy to nasze priorytety.

Nasze referencje

Jesteśmy przedstawicielami i dystrybutorami firm:

Lemco profesjonalny sprzęt IPTV
LG CI 2D Standard Basic
TP-Link Autoryzowany Partner
GSS Smart Solution (iBeeQ)
Teracue Logo
Telewizory hotelowe Hitachi - iBeeQ.com
Lem Elettronica Logo
logo 1
Vestel hotel TV
Telewizory hotelowe Samsung - iBeeQ.com
abitana logo

Poszukujesz rozwiązania do Twojego obiektu?

Doskonale wiemy o tym, że każdy hotel jest inny, dlatego też dla każdego obiektu tworzymy indywidualne rozwiązania, które najlepiej spełnią wymagania zarówno klientów jak i właścicieli.