Monitoring CCTV

Zajmujemy się telewizją dozorową CCTV w hotelach, restauracjach i obiektach przemysłowych. Na każdym etapie – od projektu, przez dobór urządzeń, instalację i serwis.

Rozwiązania zabezpieczające dla Twojej pracy i domu

Kamery CCTV - monitoring dla hoteli iBeeQ

Monitoring Wizyjny

Telewizja dozorowa stała się standardem w hotelach i obiektach noclegowych. Podnosi poziom bezpieczeństwa zarówno gości i pracowników. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele rozwiązań różnych producentów. Jednak ze względu specyfikę obiektu jakim jest hotel, nie wszystkie urządzenia sprawdzą się w takich warunkach. Stawiamy na profesjonalne i sprawdzone rozwiązania.
Monitoring CCTV Hikvision
Monitoring CCTV Dahua

Dlaczego my

Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem!

Pracujemy tylko z profesjonalistami.  Aby być na bieżąco z ciągle rozwijającą się technologię, regularnie bierzemy udział w szkoleniach. Podnosimy swoje kwalifikacje. Dlatego jesteśmy certyfikowanymi partnerami firm z branży CCTV.

Videoüberwachungssystem

Należy zachować równowagę między dążeniem do optymalnego bezpieczeństwa, a oczekiwaniami gości co do prywatności.

Specjalizujemy się w systemach telewizji dozorowej i monitoringu CCTV, opartych o protokół IP. Jednak w specyficznych obiektach, zdecydowanie bardziej sprawdzą się nowoczesne systemy telewizji analogowej. Nasi technicy i projektanci, zaproponują Państwu najlepsze rozwiązanie.

Profesjonalne systemy monitoringu wizyjnego rejestrują wysokiej jakości obraz w ciągu dnia, jak i w nocy. Niektóre kamery potrafią rejestrować obraz w nocy lub w ciemnych pomieszczeniach także w kolorze. Sztuczna inteligencja pozwala uniknąć fałszywych alarmów, a ponadto w zautomatyzowany sposób można kontrolować ilość osób przebywających na wyznaczonym obszarze lub lokalizować osoby z gorączką. 

Systemy alarmowe, dzięki zastosowaniu środków bezpieczeństwa, które koncentrują się na konkretnych potrzebach i zagrożeniach, takich jak wykrywanie dymu, wycieków wody czy przemieszczenia ważnych obiektów, produkty alarmowe pomagają zbudować zaawansowany system bezpieczeństwa, który monitoruje wszystkie sytuacje. Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu w instalacjach multimedialnych i niskoprądowych w branży hotelowej, firma iBeeQ postawiła na wysokie standardy. Nawiązaliśmy współpracę bezpośrednio z producentami lub/i oficjalnymi przedstawicielstwami producentów. Dzięki temu wszystkie problemy techniczne powstające przy instalacji, a także te wynikłe w czasie eksploatacji systemów rozwiązywane są szybko i sprawnie.

Poszukujesz rozwiązania do Twojego obiektu?

Doskonale wiemy o tym, że każdy hotel jest inny, dlatego też dla każdego obiektu tworzymy indywidualne rozwiązania, które najlepiej spełnią wymagania zarówno klientów jak i właścicieli.