Monitoring CCTV

Profesjonalna telewizja dozorowa

Zajmujemy się telewizją dozorową CCTV w hotelach, restauracjach i obiektach przemysłowych. Na każdym etapie – od projektu, przez dobór urządzeń, instalację i serwis.

  Podaj swój adres email, na który wyślemy naszą odpowiedź

  Zostaw numer telefonu, jeśli chcesz, abyśmy do ciebie oddzwonili

  Rozwiązania zabezpieczające
  dla Twojej pracy i domu

  Kamery CCTV - monitoring dla hoteli iBeeQ

  Monitoring wizyjny

  Telewizja dozorowa stała się standardem w hotelach i obiektach noclegowych. Podnosi poziom bezpieczeństwa zarówno gości i pracowników. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele rozwiązań różnych producentów. Jednak ze względu specyfikę obiektu jakim jest hotel, nie wszystkie urządzenia sprawdzą się w takich warunkach. Stawiamy na profesjonalne i sprawdzone rozwiązania.
  Monitoring CCTV Hikvision
  Monitoring CCTV Dahua

  Dlaczego my

  Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem

  Pracujemy tylko z profesjonalistami.  Aby być na bieżąco z ciagle rozwijającą się technologię, regularnie bierzemy udział w szkoleniach. Podnosimy swoje kwalifikacje. Dlatego jesteśmy certyfikowanymi partnerami firm z branży CCTV.

  Należy zachować równowagę między dążeniem do optymalnego bezpieczeństwa, a oczekiwaniami gości co do prywatności.

  Specjalizujemy się w systemach telewizji dozorowej i monitoringu CCTV, opartych o protokół IP. Jednak w specyficznych obiektach, zdecydowanie bardziej sprawdzą się nowoczesne systemy telewizji analogowej. Nasi technicy i projektanci, zaproponują Państwu najlepsze rozwiązanie.

  Profesjonalne systemy monitoringu wizyjnego rejestrują wysokiej jakości obraz w ciągu dnia, jak i w nocy. Niektóre kamery potrafią rejestrować obraz w nocy lub w ciemnych pomieszczeniach także w kolorze. Sztuczna inteligencja pozwala uniknąć fałszywych alarmów, a ponadto w zautomatyzowany sposób można kontrolować ilość osób przebywających na wyznaczonym obszarze lub lokalizować osoby z gorączką. 

  Systemy alarmowe, dzięki zastosowaniu środków bezpieczeństwa, które koncentrują się na konkretnych potrzebach i zagrożeniach, takich jak wykrywanie dymu, wycieków wody czy przemieszczenia ważnych obiektów, produkty alarmowe pomagają zbudować zaawansowany system bezpieczeństwa, który monitoruje wszystkie sytuacje. Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu w instalacjach multimedialnych i niskoprądowych w branży hotelowej, firma iBeeQ postawiła na wysokie standardy. Nawiązaliśmy współpracę bezpośrednio z producentami lub/i oficjalnymi przedstawicielstwami producentów. Dzięki temu wszystkie problemy techniczne powstające przy instalacji, a także te wynikłe w czasie eksploatacji systemów rozwiązywane są szybko i sprawnie.

  Videoüberwachungssystem

  Poszukujesz rozwiązania do Twojego obiektu?

  Doskonale wiemy o tym, że każdy hotel jest inny, dlatego też dla każdego obiektu tworzymy indywidualne rozwiązania, które najlepiej spełnią wymagania zarówno klientów jak i właścicieli.