Multiswitch w instalacjach telewizyjnych w hotelach: Praktyczny przewodnik

Multiswitche v hotelových televizních sítích

Telewizja satelitarna w hotelach – dlaczego to kluczowy element zadowolenia gości? Dowiedz się, jak nowoczesne telewizory hotelowe z wbudowanym odbiornikiem satelitarnym mogą zrewolucjonizować ofertę Twojego obiektu i dlaczego multiswitch staje się sercem nowoczesnych systemów telewizyjnych w hotelarstwie!

Firma iBeeQ w roli eksperta w artykule Wirtualnemedia.pl

Wirtualnemedia.pl logo

W dzisiejszych czasach telewizor w pokoju hotelowym to już niemal standard, który goście traktują jako oczywisty element wyposażenia. Ale jakie kanały telewizyjne są najczęściej dostępne w hotelach? Jakie rozwiązania technologiczne są wykorzystywane, aby dostarczyć najlepszej jakości obraz i dźwięk? Na te i inne pytania odpowiada w artykule „Wirtualnemedia.pl” Piotr Morawski, menadżer ds. technicznych w firmie iBeeQ i ekspert w dziedzinie multimedialnych rozwiązań dla hoteli.

Kanały rosyjskie i białoruskie w hotelu.

Kanały rosyjskie w hotelu

Koniec rosyjskich i białoruskich propagandowych kanałów telewizyjnych w Polsce i na ternie Unii Europejskiej. Także w polskich hotelach, telewizjach kablowych i platformach cyfrowych. 1 marca 2022 Rada unii Europejskiej, a 4 marca KRRiT ograniczyły dostęp do niektórych kanałów nadawanych przez operatorów zza wschodniej granicy.