Services

We provide a wide range of Services

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Suspendisse et justo. Praesent mattis commodo augue. Aliquam ornare hendrerit augue.

We provide a wide range of Services

  Podaj swój adres email, na który wyślemy naszą odpowiedź

  Zostaw numer telefonu, jeśli chcesz, abyśmy do ciebie oddzwonili

  How can we help you?

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Suspendisse et justo. Praesent mattis commodo augue.​
  Gość ogląda telewizję IPTV w hotelu

  Marketing

  Wydawało by się, że popularne przed kilkunastoma laty systemy telewizji interaktywnej znane jako system Pay TV czy VOD odejdą w niepamięć wraz ze wzrostem popularności urządzeń mobilnych i coraz szybszym dostępem do Internetu. Życie lubi jednak pisać swoje scenariusze i obserwujemy w ostatnim czasie wzrost zainteresowania tego typu rozwiązaniami. Przede wszystkim wynika to z postępu technologicznego. Kiedyś zarezerwowane ze względy na cenę tylko dla dużych i bogatych hoteli sieciowych, obecnie są coraz bardziej dostępne dla mniejszych obiektów. Nie jest już wymagany zakup najdroższych modeli telewizorów od czołowych producentów. Systemy interaktywne, można uruchomić już na tańszych, wyprodukowanych przez znanych, ale mniej popularnych w hotelarstwie markach telewizorów. Systemy takie można również uruchomić na praktycznie każdym telewizorze, dołączając do telewizora zewnętrzny moduł STB – Set Top Box. Wystarczy, że telewizor będzie miał wbudowane złącze HDMI. Ale i to nie jest do końca wymagane.

  Jak już wspomniałem, sprzedaż filmów na życzenie poprzez telewizję interaktywną, praktycznie zanikła. Spotkać można jeszcze obiekty udostępniające gościom w ten sposób filmy nie wymagające opłat licencyjnych. Jednak są to przypadki jednostkowe.  Nasuwa się pytanie, więc po co takie systemy?

  Oprócz podstawowych informacji dla gości – prognoza pogody, przewodnik po programach, kursy walut, odloty samolotów lub odjazdy pociągów, systemy telewizji interaktywnej to doskonałe narzędzie marketingowe. Dzięki systemom można na bieżąco informować gości o hotelowych promocjach, przedstawić w interesujący sposób ofertę hotelowego SPA czy restauracji. Filmy, zdjęcia, prezentacje możliwości jest wiele. Zmian można dokonywać praktycznie natychmiast, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność tego sposobu prezentacji. Systemy umożliwiają gościom także rezerwację usług np. masażu w SPA lub stolika w restauracji oraz zakup produktów np. pamiątek czy też zamówienie posiłku do pokoju. Możliwości są nieograniczone.

  Our Customers

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Suspendisse et justo. Praesent mattis commodo augue.​

  "Amazing Designs and Quality Work!"

  Nam at congue diam. Etiam erat lectus, finibus eget commodo quis, tincidunt eget leo. Nullam quis vulputate orci, ac accumsan quam. Morbi fringilla congue libero, ac malesuada vulputate pharetra.
  testimonial
  John Doe
  CEO, Acme Inc.

  Poszukujesz rozwiązania do Twojego obiektu?

  Doskonale wiemy o tym, że każdy hotel jest inny, dlatego też dla każdego obiektu tworzymy indywidualne rozwiązania, które najlepiej spełnią wymagania zarówno klientów jak i właścicieli.