Services

We provide a wide range of Services

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Suspendisse et justo. Praesent mattis commodo augue. Aliquam ornare hendrerit augue.

We provide a wide range of Services

  Podaj swój adres email, na który wyślemy naszą odpowiedź

  Zostaw numer telefonu, jeśli chcesz, abyśmy do ciebie oddzwonili

  How can we help you?

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Suspendisse et justo. Praesent mattis commodo augue.​
  Gość ogląda telewizję IPTV w hotelu

  Marketing

  Nowością z ostatnich lat są tzw. media strumieniowe, które umożliwiają oglądanie filmów czy słuchanie muzyki bezpośrednio z Internetu. Dobrze skonfigurowany i zoptymalizowany system Wifi w hotelu pozwoli gościom na bezproblemowe korzystanie z usług jakie oferują np. Showmax, Netflix czy You Tube. Systemy Pay TV odeszły do lamusa, jednak to nie oznacza końca wielkiego kina w pokoju gościnnym. Nie jest prawdą, że wystarczy łącze internetowe i telefon lub tablet i można oglądać najnowsze produkcje filmowe w zaciszu hotelowego pokoju. Owszem można, ale czy komfortowo? Przecież można wykorzystać do tego telewizor. 5 czy 6 calowy ekran smartfona czy też nawet 10” ekran tabletu, przegrywa z 32 czy 43 calowym ekranem telewizora w pokoju hotelowym. A jak jeszcze jest to telewizor w standardzie 4K? Użytkownicy systemów Android mogą skorzystać z często wbudowanego w telewizor standardu Miracast. Gorzej mają użytkownicy iPhone’ów. Muszą niestety zaopatrzyć się w dedykowane urządzenia. A co w przypadku, kiedy telewizor nie ma funkcji Miracast ani nie ma pod ręką urządzenia opatrzonego logiem jabłka? Ideałem wydaje się być urządzenie Chromecast wyprodukowany przez znaną z wyszukiwarki firmę Google. Chromecast umożliwia strumieniowe wyświetlanie obrazu i dźwięku zarówno dla użytkowników systemu Android jaki i iOs. Również użytkownicy laptopów z systemem Windows będą zadowoleni. Należy jednak pamiętać, że Chromecast jest urządzeniem przeznaczonym do użytku domowego i aby zaoferować gościom taką usługę, należy odpowiednio zmodyfikować oprogramowanie urządzenia oraz infrastrukturę sieci Wifi. Na szczęście są już gotowe rozwiązania.

  Our Customers

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Suspendisse et justo. Praesent mattis commodo augue.​

  "Amazing Designs and Quality Work!"

  Nam at congue diam. Etiam erat lectus, finibus eget commodo quis, tincidunt eget leo. Nullam quis vulputate orci, ac accumsan quam. Morbi fringilla congue libero, ac malesuada vulputate pharetra.
  testimonial
  John Doe
  CEO, Acme Inc.

  Poszukujesz rozwiązania do Twojego obiektu?

  Doskonale wiemy o tym, że każdy hotel jest inny, dlatego też dla każdego obiektu tworzymy indywidualne rozwiązania, które najlepiej spełnią wymagania zarówno klientów jak i właścicieli.