Roomcast

Zaprojektowany dla przemysłu hotelarskiego

Roomcast sprawia, że ​​goście mogą w prosty sposób przesyłać strumieniowo treści z ulubionych usług do telewizora.

Spraw, aby Twoi goście poczuli się jak w domu, przesyłając własne treści do telewizora z Roomcastem opartym na Google Chromecast.

Roomcast dla gości

Jedno naciśnięcie pilota wywołuje Roomcast na telewizorze. Po dołączeniu do bezpiecznej, prywatnej sieci Wi-Fi, goście mogą otwierać dowolne aplikacje obsługujące streaming  i oglądać ich ulubione treści na dużym ekranie. Wszystko jest kontrolowane bezpośrednio z telefonu, tabletu lub laptopa gościa za pomocą aplikacji, których używają na codzień. Nie muszą wprowadzać nazwy użytkownika i hasła, ponadto mogą używać swojego urządzenia do innych celów, nie zakłócając przy tym rozrywki transmitowanej na dużym ekranie.

1

Dołącz do prywatnego Roomcast WiFi

2

Wybierz swoją ulubioną aplikację

3

Ciesz się treściami na dużym ekranie

Zalety dla gości

• Przesyłanie strumieniowe treści przez Chromecasta
• Korzystanie z aplikacji obsługujących Streaming, które działają zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android
• Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania strumieniowego audio
• Port HDMI z tyłu Roomcast można podłączyć do modułu HDMI w urządzeniu Gościa

Prosty dodatek

Roomcast został zaprojektowany jako kompleksowe rozwiązanie rozrywkowe, które pozwala gościom przesyłać strumieniowo dowolną zawartość z telefonu, tabletu lub laptopa – na duży ekran. Czy masz subskrybentów Spotify, Netflix, Apple Music? Upewnij się, że nie pozostaną w tyle dzięki wbudowanej funkcji Bluetooth. To tylko jeden z wielu powodów, dla których Roomcast jest najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem do rozrywki w pokoju.

Pozwól się połączyć


Roomcast zapewnia również funkcjonalność MediaHub; umożliwiając gościom podłączanie dowolnych urządzeń, które ze sobą zabiorą (np. Xbox, Playstation, AppleTV, Roku itp.). TeleAdapt ma szereg uchwytów kablowych HDMI lub paneli spłukujących, które sprawiają, że te połączenia urządzeń gościnnych są płynne i łatwo dostępne.

Korzystaj jak chcesz


Zaprojektowany dla Roomcast pilot zdalnego sterowania zapewnia gościom najlepsze wrażenia podczas poruszania się po menu ekranowym. Goście rozpoznają tarczę z logo i instrukcjami napisanymi na górze i od razu wiedzą, że usługa przesyłania filmów jest dostępna, gdy tylko wejdą do pokoju.

roomcast solution

Roomcast dla hotelu

Roomcast to rozwiązanie „over-the-top”, które po prostu dodaje się do istniejącego systemu telewizyjnego. Do zainstalowania nie ma żadnych urządzeń czołowych, serwera ani oprogramowania.

Korzystanie z sieci bezprzewodowej? Po prostu podłącz Roomcast do zasilania i telewizora. Czy Twój hotel ma porty ethernetowe? Podłącz dołączony kabel Ethernet i urządzenie jest gotowe do pracy. Nie ma żadnych umów ani opłat za treści.

1

Podłącz HDMI i zasilanie do sieci WiFi lub Ethernet

2

Numer pokoju na ekranie konfiguracji i biała lista adresu MAC

3

Pokój jest teraz połączony. Brak serwerów, oprogramowania i umów.