Nowoczesne rozwiązania dla hoteli

Najnowoczośniejsza, multimedialna rozrywka dla gości Twojego hotelu

ROOMCAST - streaming mediów w hotelu

Wraz z popularyzacją smartfonów i tabletów, coraz popularniejszym trendem w nowoczesnym hotelarstwie jest BYOD/C – z angielskiego “bring your own device/”, czyli przynieś swoje własne urządzenie lub rozrywkę.

W praktyce oznacza to możliwość korzystania z różnych, prywatnych, płatnych serwisów (takich jak YouTube, Spotify, Netflix, HBO GO) na ekranie telewizora hotelowego.

Nowoczesne rozwiązanie do streamingu mediów pozwoli na:

  • streaming mediów
  • dostęp do internetu
Couple Watching TV at Hotel Room

SELF CHECK-IN - samoobsługowa recepcja

Jednym z nowoczesnych rozwiazań dla hoteli, jest możliwość automatycznego check-in gościa, z pominięciem klasycznej recepcji. Najnowsze rozwiązania sprowadzają się do prostej i intuicyjnej aplikacji w telefonie. 

Na trzy dni przed planowanym terminem pobytu, klient otrzymuje wiadomość e-mail, dzięki której może podać wszystkie swoje dane niezbędnę do odbioru rezerwacji, co znaczącą upraszcza czas obsługi. Hotel zużywa także mniej papieru, a cyfrowe dane klienta mogą być wykorzystywane do działań marketingowych już od pierwszego dnia pobytu.

DOSTĘPNE WKRÓTCE

Hotelowe aplikacje mobilne

Mobilna aplikacja dla hotelu, przystosowana dla obsługi gościa, jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązań dla hoteli. Pozwala na wygodne zarządzanie całym pobytem gościa – np. zamawianie room service, podgląd rachunku. 

Poprzez wygodny interfejs klient może zapoznać się z okolicą, zobaczyć sąsiednie sklepy, najbardziej polecane zabytki do odwiedzenia itd.

DOSTĘPNE WKRÓTCE

SZUKASZ NOWOCZESNYCH ROZWIAZAŃ DLA HOTELI?