Monitoring CCTV

Profesjonalna telewizja dozorowa

Zajmujemy się telewizją dozorową CCTV w hotelach, restauracjach i obiektach przemysłowych. Na każdym etapie – od projektu, przez dobór urządzeń, instalację i serwis.

Rozwiązania zabezpieczające dla Twojej pracy i domu

Kamery CCTV - monitoring dla hoteli iBeeQ

Jedną z naszych podstawowych usług są pomiary WiFi.

Zajmujemy się sieciami WiFi i dostępem do internetu dla gości w obiektach hotelowych na każdym etapie – od projektu sieci po jego wdrożenie. Oferujemy również serwis i modernizację istniejących sieci bezprzewodowych.

Dobrze przeprowadzony pomiar sieci pomaga przy projektowaniu sieci bezprzewodowej, ale także w zdiagnozowaniu problemów w istniejących sieciach wifi. Na podstawie badania całego obiektu jesteśmy w stanie odnaleźć martwe punkty – czyli te, gdzie jest brak sygnału lub gdy sygnały nawzajem się zakłócają.

Monitoring CCTV Hikvision
Monitoring CCTV Dahua
Dlaczego my

Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem!

Pracujemy tylko z profesjonalistami.  Aby być na bieżąco z ciągle rozwijającą się technologię, regularnie bierzemy udział w szkoleniach. Podnosimy swoje kwalifikacje. Dlatego jesteśmy certyfikowanymi partnerami firm z branży CCTV.

Videoüberwachungssystem

Należy zachować równowagę między dążeniem do optymalnego bezpieczeństwa, a oczekiwaniami gości co do prywatności.

Specjalizujemy się w systemach telewizji dozorowej i monitoringu CCTV, opartych o protokół IP. Jednak w specyficznych obiektach, zdecydowanie bardziej sprawdzą się nowoczesne systemy telewizji analogowej. Nasi technicy i projektanci, zaproponują Państwu najlepsze rozwiązanie.

Profesjonalne systemy monitoringu wizyjnego rejestrują wysokiej jakości obraz w ciągu dnia, jak i w nocy. Niektóre kamery potrafią rejestrować obraz w nocy lub w ciemnych pomieszczeniach także w kolorze. Sztuczna inteligencja pozwala uniknąć fałszywych alarmów, a ponadto w zautomatyzowany sposób można kontrolować ilość osób przebywających na wyznaczonym obszarze lub lokalizować osoby z gorączką. 

Systemy alarmowe, dzięki zastosowaniu środków bezpieczeństwa, które koncentrują się na konkretnych potrzebach i zagrożeniach, takich jak wykrywanie dymu, wycieków wody czy przemieszczenia ważnych obiektów, produkty alarmowe pomagają zbudować zaawansowany system bezpieczeństwa, który monitoruje wszystkie sytuacje. Bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu w instalacjach multimedialnych i niskoprądowych w branży hotelowej, firma iBeeQ postawiła na wysokie standardy. Nawiązaliśmy współpracę bezpośrednio z producentami lub/i oficjalnymi przedstawicielstwami producentów. Dzięki temu wszystkie problemy techniczne powstające przy instalacji, a także te wynikłe w czasie eksploatacji systemów rozwiązywane są szybko i sprawnie.

Poszukujesz rozwiązania do Twojego obiektu?

Doskonale wiemy o tym, że każdy hotel jest inny, dlatego też dla każdego obiektu tworzymy indywidualne rozwiązania, które najlepiej spełnią wymagania zarówno klientów jak i właścicieli.