Budujemy sieci WiFi dla hoteli

Szybki i stabilny internet dla gości

Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia, budujemy sieci bezprzewodowe w każdym obiekcie, niezależnie od rozmiaru czy jego budowy. Od małego pensjonatu do kilkuset pokojowego hotelu. Szybki i stabilny dostęp do Internetu w hotelu to jeden z najważniejszych czynników przy wyborze hotelu przez gościa.

Internet w hotelu

Niezależnie od tego czy hotel jest obiektem wakacyjnym czy też typowo biznesowym- szybki i stabilny dostęp do internetu jest kluczowy dla klientów.

wifii min 1

Monitoring Wizyjny

Telewizja dozorowa stała się standardem w hotelach i obiektach noclegowych. Podnosi poziom bezpieczeństwa zarówno gości i pracowników. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele rozwiązań różnych producentów. Jednak ze względu specyfikę obiektu jakim jest hotel, nie wszystkie urządzenia sprawdzą się w takich warunkach. Stawiamy na profesjonalne i sprawdzone rozwiązania.
wifi

Nietypowe rozwiązania.

Korzystając z rozwiązań partnerów zajmujemy się także tworzeniem sieci WiFi w skomplikowanych obiektach, w których niemożliwe jest położenie nowych kabli – m.in. w zabytkowych budynkach lub nowoczesnych konstrukcjach betonowych.

Zajmujemy się także modernizacją i serwisowaniem istniejących sieci – hotele naszych klientów są objęte stałym serwisem, który pozwala ograniczyć czas braku dostępu do internetu.

Budujemy hotelowe sieci WiFi

Internet dla gości HSIA

Instalacja

Budujemy sieci bezprzewodowe w oparciu o dedykowane dla hoteli urządzenia i systemy.

pomiary wifi w hotelu

Projektowanie

Projektujemy systemy wifi w hotelach o dowolnym rozmiarze.

sprzet i serwis

Dystrybucja

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń wielu producentów.

support-service

Pomiary WIFI

Wykonujemy pomiary sieci bezprzewodowych przed modernizacją sieci.

support-service

Serwis

Serwisujemy i modernizujemy istniejące instalacje wifi i sprzęt hotelowy.

Poszukujesz rozwiązania do Twojego obiektu?

Doskonale wiemy o tym, że każdy hotel jest inny, dlatego też dla każdego obiektu tworzymy indywidualne rozwiązania, które najlepiej spełnią wymagania zarówno klientów jak i właścicieli.