Internet w hotelu – 5 cech dobrego „Internetu” dla gości

5 funkcí dobrého Wi-Fi pro hotelové hosty

Czy Twoj hotel jest gotowy na spełnienie oczekiwań nowoczesnych gości? W dobie cyfryzacji i powszechnego dostępu do Internetu, goście oczekują nie tylko komfortu i doskonałej obsługi, ale także bezpiecznego i szybkiego połączenia z siecią. Hotel musi zapewnić nie tylko komfortowy pobyt, ale także bezpieczeństwo cyfrowe swoich gości.

Modernizacja sieci wifi w hotelu Park w Świdnicy

Hotel-Park-Świdnica

Trzygwiazdkowy Park Hotel w Świdnicy położony jest w spokojnej części miasta w sąsiedztwie parku, a od największych atrakcji miasta dzieli go tylko kilka minut spacerem. Hotel wymagał modernizacji infrastruktury wifi i wdrożenia wysoce wydajnej sieci na terenie całego obiektu dla hotelowych gości. A także do obsługi systemu POS, terminali…

Jak zrobić dobrą sieć wifi w hotelu.

wifi dla hoteli

Badania przeprowadzone przez firmę TripAdvisor w 2018 roku wykazały, że 53% respondentów uważało, że brak dostępu do niezawodnej sieci Wi-Fi był jednym z najbardziej irytujących problemów podczas pobytu w hotelu. Aż 94% ankietowanych uważało, że dostęp do bezpłatnej sieci Wi-Fi jest ważny lub bardzo ważny, a 34% stwierdziło, że to jeden z najważniejszych czynników wpływających na ich decyzję o wyborze hotelu.

Internet hotelowy – czyli jaki?

HSIA hotel internet iBeeQ.com

Hotelowy internet jest drugim, najważniejszym kryterium oceny hotelu. Jak zaprojektować sieć w hotelu, żeby zapewniała bezpieczeństwo i odpowiednią wydajność, a goście byli zadowoleni? Czy podstawą każdej sieci wifi w hotelu, nawet tym najmniejszym są pomiary sieci wifi lub symulacja pokrycia sygnałem sieci bezprzewodowej?