GSS Smart Solution

GSS Smart Solution (iBeeQ)

GSS Smart Solution

GSS Smart Solution

Stacja czołowa GSS MTX 5 16 CT CI
Stacja czołowa GSS.compact

Firma GSS z Norymbergii, światowy lider w produkcji urządzeń IPTV i DVB, ma nowego właściciela, który  odpowiedzialny jest za dalszy rozwój firmy oraz sprzedaż i serwis urządzeń. GSS Smart Solution GmbH wkracza na nowe rynki, jako innowacyjny producent urządzeń do  odbioru i przetwarzania sygnału TV. Rozszerzając w ten sposób dotychczasową działalność o nowe produkty i rozwiązania. Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży, opartej o firmy reprezentujące wiedzę i profesjonalizm, zarówno nowe, jak i uznane na rynku produkty, będą dostępne także lokalnie.

Początki firmy GSS sięgają 1995 roku,  kiedy to legendarna niemiecka firma Grundig AG, stworzyła dział “Head Stations and Satellite Systems“. W 2005 roku, po reorganizacji koncernu Grundig AG, dział Stacji czołowych i systemów satelitarnych, usamodzielnił się i jako niezależna firma występował pod nazwą GSS Grundig Sat Systems GmbH. Kolejna restrukturyzacja w 2017 przyniosła nie tylko zmianę nazwy, GSS Grundig Systems GmbH, ale również otworzyła drogę na nowe produkty i misję cyfryzacji przyszłości. W 2022 roku, już jako GSS Smart Solution,  firma wzięła udział w światowej rangi targach przeznaczonych dla firm związanych z cyfrowymi mediami i telewizja – ANGA COM w Kolonii.  Zgodnie z obietnicami, wkrótce zostaną zaprezentowane nowe produkty, które będą oznaczone logiem GSS.

 

O autorze

Piotr Dariusz Morawski iBeeQ
Piotr Morawski

Inżynier informatyk z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży telewizji hotelowej. Obecnie specjalizuje się w doradztwie dla hoteli w zakresie telewizji hotelowej oraz sieci Wi-Fi dla gości. Dzięki bliskiej współpracy z czołowymi producentami urządzeń dedykowanych dla hoteli, wdraża najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które podnoszą jakość usług hotelowych i zapewniają wyjątkowe doświadczenia gościom.